Contactgegevens IFAA

 

Bezoekadres Amsterdam:

Singel 148

1015 AG Amsterdam (kaart)

 

Telefoon: 020 - 7719909
Fax: 020 - 6655797
Mail: info@ifaa.nl

 

Bezoekadres Almere:

Rentmeesterstraat 54

1315 JS Almere (kaart)

 

Telefoon: 036 - 5300220
Fax: 020 - 6655797
Mail: almere@ifaa.nl

 

Bezoekadres Aalsmeer:

Zwarteweg 88

1431 VM Aalsmeer 

 

Telefoon: 0297 - 781000
Mail: aalsmeer@ifaa.nl

 
Logo_noab       Logo_ri       Logo_nba
 

Partners IFAA Amsterdam & Almere

Partners kantoor Amsterdam

Kantoor Amsterdam heeft drie partners die gezamelijk verantwoordelijk zijn voor meer dan 500 klanten en 30 medewerkers. IFAA Amsterdam is gespecialiseerd in financiële & belasting vraagstukken. 

mr. Robert Citgez

Beschrijving: Linkedin

 

Voordat Robert bij IFAA aantrad als partner in 2008, werkte Robert meer dan zeven jaar als allround adviseur in de internationale fiscale praktijk bij Arthur Andersen, KPMG en Ernst & Young, waar hij in de eerste plaats adviseerde aan multinationale bedrijven.

 

Edwin Zeeman AA

Beschrijving: Linkedin

edwin@ifaa.nl

 

Edwin is sinds 2005 werkzaam en sinds 2009 tevens als partner. Edwin is accountant en houdt zich bezig met de samenstelpraktijk.

 

mr. Frits Augstein

Beschrijving: Linkedin

frits@ifaa.nl

 

Sinds 2002 is Frits als fiscalist werkzaam bij IFAA en vanaf 2009 toegetreden als partner. Frits is allround adviseur en houdt zich voornamelijk bezig met de fiscaliteit.

 

Partners kantoor Almere

Kantoor Almere kent twee partners die verantwoordelijk zijn voor 10 medewerkers.

 

Marten Bouma 

Beschrijving: Linkedin

marten@ifaa.nl

 

Marten is sinds 2010 werkzaam bij IFAA. Voordat Marten bij IFAA werkzaam was, was Marten meer dan 10 jaar werkzaam bij Ernst & Young en De Keijzer Nipius. Sinds 2011 is Marten werkzaam als partner in Almere.

 

Mathijs Trefffers

Vanaf 2012 is Mathijs werkzaam bij IFAA en vanaf 2013 tevens als partner. Mathijs is verantwoordelijk voor de acquisitie en relatiebeheer.

Beschrijving: Linkedin

mathijs@ifaa.nl

 

Partner kantoor Aalsmeer

 

Laurens van Kessel AA

 

Beschrijving: Linkedin

laurens@ifaa.nl

 

Laurens is sinds oktober 2014 als accountant werkzaam bij IFAA Amsterdam en per oktober 2015 partner bij IFAA Aalsmeer. Voordien werkte hij bijna 15 jaar bij Berghoef Accountants & Adviseurs in Aalsmeer, hoofdzakelijk in de samenstelpraktijk.